Ankara Casper Yetkili Servis

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşı karşıya kaldığı adaptör sorunları ilk etapta adaptör girişindeki deformasyonlardır. Buna benzer arızalar şarj kablosunun sürekli sokulup ötürü olduğu gibi adaptörü bağlıyken çevirmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör onarımı bozuk girişin gerçek girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan öbür sorun ise adaptörün fazla elektrikten sebeple yanmasıdır. Bu tür arızalar genelde garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, şarj aletinizi kuru ve diğer elektrik hatlarından farklı bir ortamda kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir kapsam yarattığından dolayı adaptöre zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör girişi notebookunuza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya özen göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan adaptör kablosunu sıradan bir bant ile yapıştırdıktan sonra kullanmayın Böyle durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak bilgisayarlarınızı bataryayı çıkararak direk adaptörle çalıştırmayın. Bu laptopunuzun başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper Nirvana C300 Adaptör

Öbür kullanıcı hatası ise hor kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş kaybolması bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu kibarca yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *