Ehliyet Adayları

Gelişim Sürücü Kursu olarak 1998 yılında Milli Eğitim Bakanlığı vasıtasıyla kurum açma izni verilmiş {profesyonel|alanında uzman|uzman eğitim, öğretim kadrosu ile lafta değil özde eğitim anlayışını benimsemiştir. Gelişim Sürücü Kursu kurulduğu günden bugüne kadar geçen 21 yıllık zaman zarfında, binlerce kişinin hayatları boyunca trafikte öncelikle saygı, hoşgörü ve dikkatli birer sürücü olmalarının mihenk taşlarından olmayı hedeflemiştir. Amacımız; Ülkemizin acımasız trafik ortamında bilgi ve becerisini en üst seviyeye yükselten, kalite ehliyet sahibi bireyler, aracına hükmeden,trafikte paylaşmasını bilen ve diğer yolu paylaşanların yaptıkları hataları engellemeyi becerebilen sürücüleri topluma kazandırmak. Sürücü adaylarımızın trafikte araç kullanırken karşılaşabileceği muhtemel tehlike veya risklerden kendisini ve aracını korumasını sağlayan teknik ve önlemleri alma becerisini kazandırmak, çağdaş bir trafik ortamını sağlayabilmek için katkıda bulunmak, trafikte karşılıklı saygı ve hoşgörü esasını benimsetip sürekliliği sağlamak. Yaşam hakkımız için ülkemiz trafiğinin bir an önce huzurlu tehlikesiz ve insanların canını kaybetmediği çağdaş boyuta gelebilmesidir. Trafikte güvenli araç kullanan bilinçli ve saygılı sürücüler yetiştirmektir.

Nitelikli öğretmenleri, tekniğin bütün olanakları ile donatılmış sınıfları, güvenli araçları ile tüm öğrencilerimize en yüksek kalitede hizmet ve eğitim vermeye devam etmekteyiz. Başlıca hedeflerimizden biri ise trafikte güvenli araç kullanmayı öğretmektir.

Gelişim sürücü kursunun başarısının kaynağı müşteri memnuniyeti ve verim odaklı olmasıdır. Her zaman güncellenen ve en son 2016 yılında 17. sınıfa yükselen programları hızla takip etmekte ve uyum sağlamaktayız. Bu uyum neticesinde kurumumuz A sınıfı motosiklet ehliyeti , A2 sınıfı motosiklet ehliyeti,A1 sınıfı motosiklet ehliyeti ve B sınıfı otomotik vites otomobil ehliyetinde ilk mezun veren sürücü kursu ünvanını elinde tutmaktadır. Türkiyedeki sürücü kurslarının ve güncellenen içeriğin uygulama noktasında ki öncü kurumlarından birisiyiz. Gelişim Sürücü Kursu hizmet verdiği tüm ehliyet sınıflarında güçlü müşteri portföyü ve memnuniyeti ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Ehliyet Kurslarımızda Kendi Alanlarında Uzman Öğretmenlerimizle Çalışmaktayız.
Bizim Değil, Sizin Uygun Olduğunuz Zaman Dilimlerinde Direksiyon Derslerinizi Planlıyoruz!
Uzman Kadromuz Tarafından Verilen Direksiyon ve Teorik Eğitimlerimiz İle Rakiplerinize Fark Yaratın!

Ayrıca;
İyi bir ehliyet sahibi sürücü olmak için,
İleri sürüş Uzmanlarından tatmin edici eğitim alabilmek için,
Öğrenci başarısı yüksek olduğu için,
A1, A2 ve B ehliyet sınıflarında kalite olduğumuz için,
İşimizi severek ve itinayla yaptığımız için,
Dürüst olduğumuz için Gelişim Sürücü Kursunu tercih edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *